Termékcsoportok

Karrier lehetőségek

Nagykereskedésünk munkatársat keres raktáros-komissiózó munkakörbe

Feladatok:
  • szedőlista alapján az áru összekészítése, áru mozgatása a kiszállítás területére
  • raktári munkához kapcsolódó csukló számítógép minden napos használata
  • anyagmozgatás - rakodás, komissiózás, beérkezett áru, raktárban való elhelyezése
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása.
Elvárások:
  • középfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • műszaki, barkács iparcikk kereskedelemben való jártasság
  • precíz munkavégzés, jó állóképesség
  • megbízhatóság, pontosság
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (3324, 3312, 3313)
Amit kínálunk:
  • stabil cégháttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

1174 Budapest, Táncsics M. utca 55.

Jelentkezni a titkarsag@torok.hu E-mail címen lehet.

Munkakezdés: azonnal

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT KERESÜNK

Feladatok:
  • Területi képviselői csapat irányítása, folyamatos támogatása, motiválása, ellenőrzése
  • Új területi képviselők toborzása, kiválasztása, betanítása, a területi lefedettség maximalizálása
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Értékesítési tervek, stratégiák készítése, betartatása
  • Riportok, jelentések készítése a vállalat menedzsmentje részére
  • Folyamatos konkurencia monitoring készítése
  • Szakmai oktatások szervezése, lebonyolítása

Szakmai elvárások:
  • Középfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Minimum 5 év vezetői és értékesítési gyakorlat
  • Piac-ismeret és kiterjedt kapcsolatrendszer
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes elvárások:

  • Kiváló vezetői kompetenciák, motiválási képesség
  • Értékesítői véna
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, jó megjelenés
  • Teljesítmény-orientált gondolkodásmód
  • Ügyfélcentrikusság
  • Mások motiválásának és fejlesztésének képessége

1174 Bp., Táncsics Mihály u. 55.

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk a titkarsag@torok.hu címre.

Területi képviselőt keresünk Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala megyébe

Az ideális jelölt:
  • Ambiciózus, aki a feladatokban nem a problémát látja, hanem a kihívást keresi.
  • Elhivatott a kereskedelmi pálya iránt.
  • Örömet okoz számára az emberekkel való kapcsolattartás.
  • Könnyen és gyorsan tanul, rövid idő alatt tud kapcsolatokat építeni, és hosszútávon megtartani.
  • Gyakorlott számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Windows, office, internet).
  • Rendelkezik legalább B kategóriás vezetői engedéllyel, megfelelő gyakorlattal.
  • Fontos szempont számára, hogy az apró részletek is mindig rendben legyenek.
  • Tud tervezni, célokat meghatározni, és azokat véghezvinni.
  • Képes lelkesedni az új dolgokért.
  • Ismeri a magyarországi barkácspiac szereplőit.
  • Megfelelő szakmai áruismerettel rendelkezik, és készen áll a hiányzó tudás elsajátítására.
  • Nem másokban keresi a hibát, ha valami nem sikerül.
  • A lakhelye Sárvár 40 km-es körzetében van.
  • Rendelkezik középiskolai érettségi bizonyítvánnyal.
  • Már kialakult, meglévő, de bővítendő ügyfélkör.
  • Alkalmazotti státusz.
  • Kényelmes, kiszámítható hosszútávú munkalehetőség.
  • Biztos anyagi háttér, magas elkötelezettségű, fiatalos csapat.
  • Korrekt anyagi juttatás: teljesítményarányos jutalék.
  • A munkavégzéshez autó, telefon, laptop stb.
Feladat:
  • Kijelölt területen lévő partnerek rendszeres, tervszerű látogatása.
  • Kapcsolattartás, rendelések kezelése, problémamegoldás.
Jelentkezni a titkarsag@torok.hu e-mail címen lehet. Kizárólag azon jelentkezőket értesítjük, akikkel szeretnénk személyesen is találkozni.

Kosár

A kosár üres.